Maistinių verčių palyginimas

Greitai paruošiami ir praktiški „Rio Mare“ produktai yra ne tik skanūs, bet ir sveiki, nes juose gausu maistinių medžiagų, gaunamų iš žuvų.

Žuvies konservai yra vertingas maistinių medžiagų šaltinis, o dėl riboto kalorijų kiekio tai yra ir puikus vertingų baltymų, omega 3, vitaminų ir trupučio riebalų šaltinis. Mes palyginome kelis įprastus patiekalus, kuriuos galima lengvai pakeisti daugeliu „Rio Mare“ produktų.

Jūsų nuomone, kuriame produkte yra daugiau kalorijų, tune ar veršienos griežinėlyje?

Atraskite dar daugiau variantų!

Rinkitės „Rio Mare“ produktus

ATUNAS

Compare it with

uova

banane

parmigiano

formaggio

mozzarella

wurstel

Tonno vs parmigiano

Stesse calorie con il doppio delle proteine

1 confezione da 80g di Tonno Rio Mare
all’Olio di Oliva sgocciolato
fornisce
circa le stesse kcal di un uovo ma ha
quasi il doppio delle proteine.

TUNAS

palyginti su

kiaušinis

DEŠRELĖS

KUMPIS

mocarela

Bananas

PARMEZANAS

TUNAS vs kiaušinis

Toks pat kilokalorijų (kcal) kiekis, bet dvigubai daugiau baltymų!

1 x 80 g skardinė nuvarvintų „Rio Mare“ tunų alyvuogių aliejuje turi maždaug tiek pat kilokalorijų, kiek ir kiaušinis, tačiau beveik dvigubai daugiau baltymų. Kepto kiaušinio vakarienei alternatyva.

TUNAS vs DEŠRELĖS

Tos pačios kilokalorijos (kcal), tačiau daugiau baltymų ir pusė riebalų kiekio!

1 x 80 g skardinė nuvarvintų „Rio Mare“ tunų alyvuogių aliejuje turi maždaug tiek pat kilokalorijų, kiek pusė Vienos dešrelės, tačiau dvigubai daugiau baltymų ir per pusę mažiau riebalų. Sveikesnis užkandis ar sumuštinis!

TUNAS vs KUMPIS

Mažiau druskos

52 gramuose nuvarvintų „Rio Mare“ tunų yra 63 proc. mažiau druskos nei 50 gramų Parmos kumpio. Idealiai tinka tiems, kurie nori apriboti druskos vartojimą.

TUNAS vs mocarela

Mažiau kalorijų, mažiau riebalų

Viena 60 g „Rio Mare Tuna Leggero“ porcija turi 60 proc. mažiau kalorijų ir 75 proc. mažiau riebalų nei 100 g mocarelos. Idealiai tinka lengvai, skaniai pietų pertraukai!

TUNAS vs Bananas

Toks pat energijos kiekis, dešimt kartų daugiau baltymų!

Pusė banano suteikia tokį patį energijos kiekį, kaip 1 x 80 g skardinė nuvarvintų „Rio Mare“ tunų savo sultyse, tačiau tik dešimtadalį baltymų. Alternatyva sportininkams, kurie užkandžiui renkasi bananus.

TUNAS vs PARMEZANAS

Tos pačios kilokalorijos (kcal), tačiau mažiau riebalų!

1 x 80 g skardinė nuvarvintų „Rio Mare“ tunų alyvuogių aliejuje suteikia tiek pat kilokalorijų, kaip 30 g parmezano sūrio, tačiau turi mažiau riebalų. Tai tinkama parmezano sūrio užkandžių alternatyva sportininkams, kurie nori atgauti jėgas po įtemptos treniruotės.

Žuvis Viduržemio jūros regiono gyventojų mityboje

Teisinga mityba kartu su aktyviu gyvenimo būdu atlieka svarbų vaidmenį užkertant kelią daugybei patologijų, dažnai vadinamų „gyvenimo būdo ligomis“.

Sužinokite daugiau

Vertingas geros savijautos šaltinis

Dėl didelio baltymų kiekio, viena 100 g nuvarvintų tunų porcija suaugusiems žmonėms suteikia maždaug dešimtadalį rekomenduojamos paros kalorijų normos.

Sužinokite daugiau

Aukite sveiki!

„Rio Mare“ lašišų produktai – tai praktiškas, ir sveikas būdas pripratinti vaikus valgyti žuvį. Dar daugiau – vaikai tikrai bus sužavėti! Spėkite, kodėl? Nes mūsų produktai yra skanūs, neturi kaulų ir specifinio kvapo!

Sužinokite daugiau

Naudingi ir nekaloringi produktai

„Rio Mare“ produktai yra lengvesni ir maistingesni nei daugelis kitų maisto produktų, kurie dažnai patiekiami valgio metu. Palyginome juos, kad pasiūlytume jums skanių alternatyvų!

Sužinokite daugiau