Vertingi ištekliai

Baltymų šaltinis
Dėl didelio baltymų kiekio, 100 g nuvarvinto tuno patenkina maždaug dešimtadalį viso sveiko suaugusio žmogaus baltymų paros poreikio.

Lengvai pasisavinami vadinamieji vertingieji baltymai yra būtini formuoti ir atkurti audinius ir užtikrinanti, kad išliksite sveiki dėl tinkamų ląstelių mainų.

100 gramų tunų alyvuogių aliejuje yra 18,5 g baltymų – daugiau nei tokiame pat kiekyje šviežio kepsnio. Atsiminkite, kad suaugusiam žmogui kasdien reikalingas baltymų kiekis gramais, atitinkantis jo kūno svorį kilogramais. Neabejotina, kad tunas yra idealus sprendimas siekiant užtikrinti subalansuotą, sveiką ir lengvai įsisavinamą mitybą. Kadangi mūsų siūlomame tune nėra jungiamojo audinio, jis yra lengviau virškinamas, taigi jį gali vartoti ir vaikai, ir vyresnio amžiaus žmonės.

Kai kurių žuvų baltymuose taip pat yra ypač daug arginino – aminorūgšties, kurią organizmas naudoja sintetindamas nitroksidą (NO), atsakingą už efektyvų kraujagyslių funkcionavimą ir arterinių kraujagyslių apsaugą nuo aterosklerozės. Kai kurie smulkieji peptidai taip pat pasižymi antioksidaciniu poveikiu.

Fosforo nauda

Kaip ir kalcis, fosforas yra būtinas organizmui mineralas. Šios dvi maistinės medžiagos glaudžiai sąveikauja stiprindamos kaulus ir dantis. Fosforas vaidina svarbų vaidmenį kontroliuojant nervų sistemos pusiausvyrą. Siekiant užtikrinti teisingo kiekio fosforo suvartojimą, pasak mitybos specialistų, žmogui rekomenduojama per parą suvartoti 800 miligramų šio mineralo. 100 gramų tunų alyvuogių aliejuje suteikia apie 20 proc. rekomenduojamo per parą suvartoti fosforo kiekio. Tunai yra daugiausiai fosforo turinti žuvų rūšis.”

Žuvis Viduržemio jūros regiono gyventojų mityboje

Teisinga mityba kartu su aktyviu gyvenimo būdu atlieka svarbų vaidmenį užkertant kelią daugybei patologijų, dažnai vadinamų „gyvenimo būdo ligomis“.

Sužinokite daugiau

Vertingas geros savijautos šaltinis

Dėl didelio baltymų kiekio, viena 100 g nuvarvintų tunų porcija suaugusiems žmonėms suteikia maždaug dešimtadalį rekomenduojamos paros kalorijų normos.

Sužinokite daugiau

Aukite sveiki!

„Rio Mare“ lašišų produktai – tai praktiškas, ir sveikas būdas pripratinti vaikus valgyti žuvį. Dar daugiau – vaikai tikrai bus sužavėti! Spėkite, kodėl? Nes mūsų produktai yra skanūs, neturi kaulų ir specifinio kvapo!

Sužinokite daugiau

Naudingi ir nekaloringi produktai

„Rio Mare“ produktai yra lengvesni ir maistingesni nei daugelis kitų maisto produktų, kurie dažnai patiekiami valgio metu. Palyginome juos, kad pasiūlytume jums skanių alternatyvų!

Sužinokite daugiau