Rio Mare – kad vaikai būtų sveikesni ir stipresni

Žuvis yra būtinas maisto produktas visiems, ypač vaikams!
Taip yra todėl, kad…

žuvyje gausu maistinių medžiagų, kurios yra būtinos augimui, be to, tai puikus produktas stiprinti besivystančią imuninę sistemą.

Taip pat žuvų baltymai pasižymi didele biologine verte, juose gausu vitaminų ir mineralų, įskaitant fosforą, kalcį, geležį, fluoridą ir jodą.

Dėl visų šių priežasčių svarbu įprasti valgyti žuvį nuo pat vaikystės!

„Rio Mare“ tunų produktai – tai praktiškas ir sveikas būdas įtraukti žuvį į vaikų mitybą. Be to, jiems mūsų žuvies produktai tikrai patiks, nes jie yra skanūs, be kaulų ir neturi specifinio kvapo!

Žuvis Viduržemio jūros regiono gyventojų mityboje

Teisinga mityba kartu su aktyviu gyvenimo būdu atlieka svarbų vaidmenį užkertant kelią daugybei patologijų, dažnai vadinamų „gyvenimo būdo ligomis“.

Sužinokite daugiau

Vertingas geros savijautos šaltinis

   

Dėl didelio baltymų kiekio, viena 100 g nuvarvintų tunų porcija suaugusiems žmonėms suteikia maždaug dešimtadalį rekomenduojamos paros kalorijų normos.

Sužinokite daugiau

Aukite
sveiki!

              

„Rio Mare“ lašišų produktai – tai praktiškas, ir sveikas būdas pripratinti vaikus valgyti žuvį. Dar daugiau – vaikai tikrai bus sužavėti! Spėkite, kodėl? Nes mūsų produktai yra skanūs, neturi kaulų ir specifinio kvapo!

Sužinokite daugiau

Naudingi ir nekaloringi produktai

„Rio Mare“ produktai yra lengvesni ir maistingesni nei daugelis kitų maisto produktų, kurie dažnai patiekiami valgio metu. Palyginome juos, kad pasiūlytume jums skanių alternatyvų!

Sužinokite daugiau